Home » Diğer » BAHÇEŞEHİR GÖLETTE DÜĞÜN FOTOĞRAFI
bahçeşehir düğün fotoğrafı çekimi, düğün fotoğrafı çekimi, düğün fotoğrafı çekimi yaptırma

BAHÇEŞEHİR GÖLETTE DÜĞÜN FOTOĞRAFI

Düğün fotoğraflarında dış çekim mekânlarından en fazla tercih edilenleri deniz veya göl kenarları yani mavinin bolca sergilendiği yerlerdir. Buralar birçok kimse için her zaman en cezbedici ve en romantik yerler arasında olduğundan yeni evlenecek birçok çift de fotoğraf çekimlerinde dış mekân olarak buraları tercih ederler.bahçeşehir düğün fotoğrafı çekimi, düğün fotoğrafı çekimi, düğün fotoğrafı çekimi yaptırma

İstanbul birçok sahil semtinin yanı sıra suni göletleriyle de şehir sakinlerine maviyi ulaştırıyor. İstanbul’un ilk suni göleti olan ve Başakşehir’de bulunan Bahçeşehir Göleti de semt sakinlerine ya da burayı seven ve beğenen herkese eşsiz pozlar sunuyor. Örneğin gölet içerisinde fıskiyeler gece ışıklandırıldığında bir başka güzel, gündüz etrafındaki güvercinlerle ise bir başka güzel olmaktadır. İlkbahar ve yaz mevsimlerinde laleler ve çeşit çeşit çiçeklerle adeta bir renk cümbüşü görülen gölet sonbaharda kahverengiye bürünerek ayrı bir hava kazanmakta; kışınsa özellikle karlı havalarda bembeyaz yollar ve de hemen kenarındaki açlıktan göle inmiş martılarla ise ayrı bir asilliğe esir olmaktadır. Dolayısıyla burada her mevsim, her hava koşulunda ve de günün her saatinde güzel bir manzara bulabilmek mümkündür.

Bu manzara, herhangi bir tarihte herhangi bir saatte hiç fark etmez, işinden anlayan, profesyonel bir düğün fotoğrafçısıyla da birleştiğinde çiftlere bir ömür boyunca her an sanki ilk kez görüyorlarmış gibi hayranlık ve şaşkınlıkla izleyecekleri kadar güzel ve eşsiz bir düğün fotoğraf albümüne sahip olma şansı tanıyor.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir