Home » güzellik-bakım » Bakırköy Karın Germe Estetiği Uzmanları
bakırköy karın germe, karın germe estetiği, karın germe estetiği uzmanı

Bakırköy Karın Germe Estetiği Uzmanları

Son zamanlarda ülkemizde dâhil olmak üzere birçok ülkede insanlar estetik operasyonlar ile fiziksel görünüşlerini daha iyi bir hale getirmektedirler. Kimi zaman genetik kimi zaman da dış etkenlere bağlı olarak meydana gelen değişiklikler insanların istedikleri standart ölçülerin dışında olmaktadır. İnsanlarda bu durumu değiştirmek amacı ile yaşanan gelişmeleri hayatlarında uygulamaktadırlar.bakırköy karın germe, karın germe estetiği, karın germe estetiği uzmanı

Hasta memnuniyeti en yüksek operasyon karın gerdirme

Kimi insanların karın bölgelerinde fazlalıklar, sarkık deriler ve birikmiş yağlar oluşmaktadır. Egzersiz ya da diyet yoluyla düzelmeyen bu durumun sonucunda karın gerdirme operasyonuna başvuran insanlar bakırköy karın germe estetiği uzmanları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için araştırma yapmaktadırlar. Bunun sonucunda da istedikleri bir cerrah tarafından operasyon gerçekleştirilmektedir. Estetik operasyonlar arasında memnuniyet oranı en fazla bu operasyonda gerçekleşmektedir. Vücudunuzun diğer bölgeleri ile uyum göstermeyen yağlanmış karın bölgenizden bu operasyon sayesinde kurtulmanız mümkündür.

Karın gerdirme operasyonları

Tam karın gerdirme ve yarım karın gerdirme şeklinde iki tip operasyon bulunmaktadır. Bunlardan hangisini olacağınıza dair doktorunuz karar verecektir. Tam karın gerdirme operasyonunda bir kalça kemiğinizden diğer kalça kemiğinize dek uzanan bir yer kullanılır. Bu işlem ile fazla deri kasılarak alınır. Bu işlem sonrasında doktorunuzun tavsiyesine göre birkaç gün hastanede kalmanız mümkündür. Hastanede yatma işlemi gerektirmeyen ve genellikle 1 ile 2 saat arasında gerçekleşen mini karın germe operasyonunda ise tam karın germe operasyonuna göre kesilen yerler daha azdır. Bu operasyonda deriniz sadece kesi hattı ile göbek arasındaki bölgede kaldırılmaktadır. Sizler de bakırköy karın germe estetiği uzmanları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyor iseniz araştırma yapmaya şimdiden başlayabilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir