Home » telefon-bilgisayar » Bir Cep Telefonu İle Neler Yapılabilir?
Cep telefonu ile yapılabilecekler, telefon ile neler yapılabilir, cep telefonları ile neler yapılabilir

Bir Cep Telefonu İle Neler Yapılabilir?

Teknolojinin gelişimi hızla devam ediyor. Durum böyle olunca telefonlar da elbette teknolojinin gelişiminden kendi payına düşeni alıyor ve her geçen gün daha da akıllı bir hale geliyor. Birkaç yıl sonra karşılıklı sohbet edebileceğimiz telefonlar piyasaya sürülürse şaşırmamak lazım. Teknoloji ve telefonlar bu kadar gelişmişken acaba bir telefon ile neler yapılabilir diyen okurlarımız için bugün bir telefon ile neler yapılabilir konulu bu yazımızı kaleme aldık. Bakın bakalım bir telefon ile neler yapabilirsiniz?Cep telefonu ile yapılabilecekler, telefon ile neler yapılabilir, cep telefonları ile neler yapılabilir

Bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz

Cep telefonunuz ile bankacılık işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Hangi banka ile çalışmayı seviyorsanız o bankanın telefonunuz için üretmiş olduğu uygulamayı ilgili yerden indirip telefonunuza kurabilirsiniz. Telefonunuza kurduğunuz uygulamaları kullanarak havale, eft yapabilir, altın hesabınız varsa altın alıp satabilir, euro ve dolar alım satımı yapabilir, faturalarınızı ve hatta trafik cezalarınızı ödeyebilirsiniz.

Oyun oynayabilirsiniz

Canınız sıkıldığında yapabileceğiniz bir şeyler arıyorsanız cep telefonunuz ile oyun oynamayı deneyebilirsiniz. İsterseniz 2 boyutlu isterseniz de 3 boyutlu olan oyunlardan ilginizi çekebilecek olanları telefonunuza indirip kurabilir ve boş zamanlarınızı eğlenerek geçirebilirsiniz. Sıradan basit oyunlar oynayabileceğiniz gibi dilerseniz gerçek casino oyunları oynayarak para dahi kazanabilirsiniz.

Video izleyebilir ya da müzik dinleyebilirsiniz

Cep telefonunuzu bir televizyona dönüştürebilirsiniz. İnternetiniz varsa telefonunuzu kullanarak dilediğiniz videoyu izleyebilirsiniz. Özellikle uzun süren otobüs vb. gibi yolculuklarına çıkıyorsanız telefonunuzu kullanarak canınız sıkılmadan seyahat edebilirsiniz. Video izlemek istemiyorsanız müzik de dinleyebilirsiniz. Müzik dinleme uygulamalarını telefonunuza kurabilir ya da internet siteleri üzerinden müzik dinleyebilirsiniz.

Sevdiklerinizin yüzünü görebilirsiniz

Son yıllarda gelişen yazılım dünyası telefonlar üzerinden görüntülü görüşme yapılabilmesine imkan tanıdı. Geçtiğimiz yıllarda piyasaya sürülen akıllı telefonların yaygınlaşması ile de görüntülü görüşme artık ön kamerası olan her telefona ulaştı. Mesajlaşma uygulamaları üzerinden sizden uzakta olan sevdiklerinizi arayabilir ve kamera aracılığıyla görüntülü görüşmeler yapabilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir