Home » Diğer » Burçların Kötü Özellikleri
burçların özellikleri, burçlar ve kötü özellikleri, burçların var olan kötü özellikleri

Burçların Kötü Özellikleri

İşte 12 burcun birbirinden farklı kötü özellikleri

Koç

Egosu oldukça yüksektir. Bu sebeple bazen farkında bile olmadan sevdiklerinin kalbini kırabilir.

Boğa

Çoğu zaman ağır kalır. Bu sebeple de çevresi tarafından sürekli suçlanır. Bir işi yapacağı zaman mutlaka birilerinin desteğini alması gerekir.burçların özellikleri, burçlar ve kötü özellikleri, burçların var olan kötü özellikleri

İkizler

Sıkıntıya gelemeyen bir yapıları vardır. Bu sebeple de çok yakın olduğu kişilerden dahi birden kaçabilme potansiyelleri oldukça yüksektir. Aynı zamanda çeneleri de oldukça düşük olduğu için bazen sıkıcı olabilirler.

Yengeç

Tembellik ve saflıkları en ön plana çıkan kötü özelikleri olarak karşımıza çıkar. Bunun yanı sıra sevimli ve sempatik gözükmek için bazen olmadığı gibi de davranan bir yapısı vardır.

Aslan

Koç burcu gibi egosu yüksek olan bir diğer burç da aslan burcudur. Bunun yanı sıra hiçbir şekilde hatalarını kabul edip ders çıkarmak gibi huyları yoktur.

Başak

Çok titiz bir burçtur. Bu da bazı durumlarda can sıkıcı bir hal alabilir ve aynı zamanda ayrıntılara çok takarlar.

Terazi

Özgürlüğüne çok düşkündür. Bu sebeple de çok çabuk sıkılabilir ve bundan dolayı işlerinde de belli bir düzen olmaz tam alıştım derken başka bir iş arayışına girebilir.

Akrep

Oldukça sert bir yapısı vardır bu bazen can sıkıcı olabilir. Bunun yanı sıra sevdiği kişileri de haddinden fazla kıskanan bir yapısı olduğunu söylemek mümkün olacaktır.

Yay

Eğlenceyi çok sever fakat bu çoğu zaman sorumluluklarından kaçmasına yol açar. Bunun yanı sıra her şeye olumlu yönden bakmak ister fakat bu da gerçeklerden uzaklaşmasına sebep verir.

Oğlak

Aşırı bir şekilde maddiyata önem verir. Bunun yanı sıra duvar gibidir bu da duygusuz gözükmesine yol açabilir.

Kova

İşine geldiği zaman yalan söylemekten hiçbir şekilde kaçınmaz. Bunun yanı sıra oldukça menfaatçi bir yapısı olduğunu da söylemek mümkündür.

Balık

İçine kapanık bir burçtur bu sebeple hayatında yer alan yakın kişiler bile çoğu zaman tam olarak ne düşündüğünü tahmin edemez. Bunun yanı sıra gereğinden fazla hayal kurup bazen de paranoyakça durumlara yaklaşır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir