Home » güzellik-bakım » Burun Estetikleri Kapsamında İz Kalır Mı?
burun estetiği izi, burun estetiği iz bırakır mı, burun estetiği sonrası

Burun Estetikleri Kapsamında İz Kalır Mı?

Günümüz teknolojisi ile artık tüm bu sorunlar her ne kadar giderilmiş olsa da, yine de birçok insan büyük bir tereddüt içerisinde kalmaktalar ve burun ameliyatlarından sonra herhangi bir iz kalıp kalmayacağını sürekli olarak sormaktalar. Fakat artık profesyonel bir hizmet çatısı altında gerçekleştirilen burun estetiği operasyonlarında herhangi bir iz kalmamaktadır. Bu işlemler iki farklı türde yapılmaktadır. Bunlardan biri açık, diğeri ise kapalı ameliyat çeşitleridir.burun estetiği izi, burun estetiği iz bırakır mı, burun estetiği sonrası

 Açık olarak yapılan burun estetiği ameliyatlarında burun deliklerinin orta kısmında bir kesi atılarak bu işlem gerçekleştirilmekte ve burun derisi yukarı kaldırmak suretiyle buruna şekil verilebilmektedir. Fakat bu durum her ne kadar bu alanda uzman bir cerrah bünyesinde oldukça çok kolay bir işlem gibi görünse de, yine de operasyon dış kısımdan yapıldığı için iz kalma ihtimali az da olsa bulunabilmektedir. Bunun için ise artık günümüzde daha çok kapalı burun estetiği ameliyatları yapılmaktadır. Kaliteli bir hizmet ile ve steril bir ortam içerisinde kapalı burun ameliyatı işte mi adına Bahçelievler burun estetiği bünyesinde en iyi hizmeti alabilir ve güven içerisinde burun estetiği operasyonunu yaptırabilirsiniz.

 Kapalı burun estetiği operasyonu

 Günümüzde artık tüm farklı nedenlerden ötürü yapılacak olan burun estetiği operasyonları adına kapalı ameliyat yöntemi daha çok yapılmaktadır. Bu ameliyat uzman bir doktor bünyesinde yapılmalıdır. Çünkü çok hassas bir ameliyattır ve açık operasyon çeşidine göre daha zordur. Bu ameliyat bünyesinde burun delikleri içerisinde bir operasyon gerçekleştirilmekte ve şekil bozukluğu ya da burun delikleri tıkanıklığı gibi birçok farklı sorun çok kısa bir süre içerisinde ortadan kaldırılmaktadır. Burun estetiği ameliyatı adına yapılan bu kapalı işlem ile kapsamında herhangi bir iz de kalmamış olur. Bu tür operasyonlar adına Nişantaşı burun estetiği bünyesinde siz de kaliteli bir hizmet alabilir ve burnunuzdaki sorunu kısa sürede çözümleyebilirsiniz. Ayrıca çok uygun fiyatlara kapsamında Bahçelievler burun estetiği ile en iyi desteği de artı olarak alabilirsiniz.

 Burun ameliyatlarında iz kalır mı?

 Bu soru için artık günümüz teknolojisi ve uzman doktorlar ile büyük bir gönül rahatlığı içerisinde hayır cevabını verebiliriz. Özellikle kapalı ameliyatlar sayesinde bu durumun artık hiç kalmadığını söyleyebiliriz. Profesyonel bir hizmet için ise Nişantaşı burun estetiği bünyesinde bizimle hemen iletişime geçebilir ve gönül rahatlığı içerisinde destek alabilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir