Home » sağlık » Estetik Diş Hekimliği Dişe Hangi Uygulamaları Yapar?
estetik müdehaleler, estetik diş hekimliği, dişler

Estetik Diş Hekimliği Dişe Hangi Uygulamaları Yapar?

Estetik diş hekimliği yapan doktorlar sizlerlin ağız sağlığınızla ilgili estetik kaygı taşıdığınız bir çok işlemi ellerinden geldikçe yerine getirmeye çalışırlar. Bu problemler genellikle yüksek cerrahi işlemler isteyen tedavilerdir. Bu yüzden her diş hekimi bu tedavileri yerine getiremezler. Çünkü yeterli steril ortam ve yeterli müdehale bilgileri bulunmaya bilir. Standart diş doktorları ile estetik diş hekimliği yapan doktorlar arasında ki en büyük fark estetik diş hekimliği yapan cerrahların kendilerini geliştirdikleri ağız sağlığıyla ilgili estetik kaygıları olan insanların estetik kısmı olan tedavileri yerine getirmeleridir.

Estetik Diş Hekimleri Neler Yapar?

estetik müdehaleler, estetik diş hekimliği, dişlerEstetik diş hekimleri sizlerin estetik kaygınız olan bir çok şeyi yerine getirmektedirler. Dişleriniz de ki yamukluklar, beyazlaşmaya çok fazla tepki alınamayan dişlerin operasyonlarda, Çene kayması, çene kırıkları gibi operasyonlar da estetik diş hekimliği yapan insanların müdehaleleri gerekmektedir. Eğer gitmiş olduğunuz klinik ya da özel hastane de tedavi olmayı tercih ettiğiniz de örneğin lazerle diş beyazlatma işlemi yaptırırsanız, size eklenen fiyatlar duruma göre artacaktır. Estetik diş hekimliği yapan insanlardan almak istediğiniz tedavilerin ücretleri çok dolgun ücretlerdir. Ağız sağlığınızla ilgili her problem bu doktorlar tarafından tedavi edilebilmektedir. Standart diş doktorlarının da bir çok ağız sağlığınızla ilgili problemleri tedavi edebilme özellikleri vardır ancak iş yüksek cerrahi müdehalelere gelirse, standart diş doktorları belli bir noktada durmak zorunda kalırlar. Eğer size kendi kliniklerin de müdehale ediyorlarsa cerrahi müdehaleyi ameliyat boyutuna getiremezler. Çünkü ameliyat standartlarını yakalayabilmek için o steril ortamı ve o ameliyat aletlerini ellerinde bulundurmaları ve birden fazla yardımcılarının bulunması gerekmektedir. Bu yüzden bu  iki doktor gurubunun arasında ince gibi görünen ama çok kalın çizgiye sahip farklar vardır.

Genel Olarak Fiyatlar Nedir?

Genellikle estetik kaygı yaşan insanların başvurduğu bu doktor grubu, işlerinin içine estetik kaygı durumu ve estetik müdehaleler girdiğinden genellikle tedavi ücretleri dudak uçuklatabilen rakamlar olabilir. Bu yüzden böyle bir tedavi ya da müdehale yaptırmayı düşünüyorsanız kesinlikle kendinizi her şeye ve her maddi açıdan hazırlamanız gerekmektedir yoksa mahcup olabilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir