Home » Diğer » Evde İş Fırsatları Hakkında Bilinmesi Gerekenler
evde ek iş fırsatı, evde yapılabilecek ek işler, evde yapabileceğiniz bazı işler

Evde İş Fırsatları Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Evden yapılabilecek part-time ve ya tam zamanlı işlerle karşılaşılabilir. Ek iş olarak evde iş arıyorsanız part-time işler sizin için uygun olacaktır. Fakat part-time işlerin dezavantajı sürekli olmamasıdır. Ayda 10-15 günü part-time işle doldurabiliyorsanız oldukça iyi bir temponuz olduğu söyleyebiliriz.evde ek iş fırsatı, evde yapılabilecek ek işler, evde yapabileceğiniz bazı işler

Bebek Bakıcılığının Önemi

Çalışan annelerin en büyük sorunlarından biri bebeklerini bırakabilecekleri güvenilir bakıcılar bulabilmektir. Bebek bakıcılığı çok kolay bir iş olmamakla birlikte ev ortamında çalışabilme avantajı sunuyor. Bebek bakıcılığı işlerini internet iş ilanları sitelerinde ve gazetelerin seri ilan sayfalarında bulunabilir. Bebek ve çocuk bakımı yapmak istediğiniz işler arasında ilk sıralardaysa kreşlerde part-time işler araştırmalısınız.

İnternette Yapılacak İşler

Fotoğraf çekiyorsanız mikro stok fotoğraf satış hizmeti sağlayan istockphoto.com ve fotolia.com gibi sistemlere üye olarak fotoğraflarınız her satıldığında komisyon kazanılabilir. Çektiğiniz fotoğrafların kalitesiyle talebe cevap verebilme durumuna göre stok fotoğrafçılığı internette yapabileceğiniz evde iş fırsatları arasında en fazla kazanabileceklerinizdendir. Beceri ve bilginize göre yazılım geliştiriciliğinden web tasarımına kadar geniş bir yelpazede internet üzerinden evde yapabileceğiniz işler bulunabilir. Site yapımı hakkında bilginiz varsa, tıklama başına komisyon ödemekte olan;  Adport, Google Adsense ve Adhood gibi reklam networlerine üye olunarak sitenize gelen ziyaretçilerin tıkladığı reklamlardan komisyon alınabilir.

Müşteri Hizmetleri

Call center işleri ise; telefon cevaplama hizmetleri için artık illa herkesle aynı ortamda bulunmanıza gerek yoktur. İnternet bağlantısı olan her bilgisayardan call center görevlisi olarak hizmet verilebilir. Özellikle online sekreterlik hizmetleri de evde yapılabilecek iş fırsatları arasında sayılıyor.

El İşleri hakkında

Örgü, aksesuar, dantel ve takı gibi alanlarda becerileriniz varsa ürünlerinizi mağazalara ya da internet üzerinden direk müşterilere satmanız mümkündür. Bu alanda yaratıcılığınızı kullanarak farklı ürünler ortaya çıkarmak kazançlarınızı artırabilir.

Serbest Yazarlık

Web siteleri çoğunlukla güncel içerikler için verdikleri başlıklarda yazılar ve makaleler hazırlayabilecek serbest yazarlara ihtiyaç duyar. Fazla teknik bilgi gerektirmeyen bu yazılar günlük yaşamdan, güzellik önerilerinden, moda trendlerine, bitkisel tedavi yöntemlerine kadar pek çok değişik alanda olabiliyor. Bu tür serbest yazarlık işlerini güncel olarak forumlarda bulunabilir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir