Home » Diğer » FM’de Efsane Olan Futbolcular
fm futbolcuları, fm futbol oyuncuları, fm oyunundaki efsane oyuncular

FM’de Efsane Olan Futbolcular

CM&FM serileri futbola ilgi duyan herkesin en az bir kez oynamış olduğu serilerdir. Bu serilerde bazen çok büyük yıldızları seneler öncesinden keşfetmek mümkündür. Fakat bazen de bu serilerde efsane olsalar da gerçekte o çıkışı bir türlü yakalayamayan futbolcular mevcut. İşte o futbolculardan bazıları.

Tonton Zola-Moukoko

İsveç’li forvet FM serisinde her oyun severin oyun başında Derby’den uygun fiyata satın aldığı bir isimdi. Oldukça başarılı istatistiklere sahip olurdu. Fakat gerçek hayatta Tonton Zola-Moukoko alt liglerde forma giydi ve en sonunda yolu benzinlikte pompacı olmaya kadar düştü.fm futbolcuları, fm futbol oyuncuları, fm oyunundaki efsane oyuncular

Kennedy Bakırcıoğlu

Türk pasaportu sebebiyle özellikle Türkiye Ligi’nde kariyer yapan kişiler yabancı sınırının nefes alması açısından ilk olarak Kennedy Bakırcıoğlu’nu alırdı. Çok geçmeden olağanüstü istatistikler yakalar ve daha sonrasında Barcelona gibi dev kulüplere transfer olurdu. Fakat onun kariyeri oldukça ortalamaydı.

Anatoli Todorov

Bulgar forvet Todorov’un bitiriciliği 20 üzerinden 20’lere çıkar tam bir gol makinesi olurdu. Herkes gerçekte de Todorov’dan son derece ümitli olsa da kariyerinde Bulgar sınırlarını hiçbir zaman geçemedi.

Maxim Tsigalko

Tabii ki bu listenin olmazsa olmaz ismi Tsigalko. Bitiriciliği 20 olan tüm kariyerlerde fırtınalar estiren Tsigalko’yu birçok kişi hile olarak gördüğü için kadrosuna bile almazdı işte o kadar güçlüydü. 1983 doğumlu forvet 2002-2003 sezonunda olacak gibi olsa da daha sonrasında hep sert bir düşüş yaşadı. Tüm kariyerinde sadece 55 gol atan Tsigalko hiçbir zaman Avrupa’nın büyük liglerinde forma giyemedi. Aynı zamanda da sadece 27 yaşında sakatlıklardan dolayı futbolu bıraktı. Daha sonrasında onunla röportaj yapmak için birçok kişi onu arasa da pek iz bulamadılar.

Fredy Guarin

6 numara yani CDM mevkiinin en iyisiydi. FM serisinde istisnasız bir şekilde büyük takımlara gitmekte ve oyunun en iyileri arasında yer almaktaydı. Sadece orta sahada göstermiş olduğu performansla ön plana çıkmaz aynı zamanda duran topları da oyunda en etkili şekilde kullanan isim olarak ön plana çıkardı. Fakat kariyerinde Porto, Inter gibi takımları görerek FM’nin kahin yeteneklerinden birisi olacakken böyle büyük takımlarda bile kendisini gösteremedi.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir