Home » güzellik-bakım » Göğüs Dikleştirme Operasyonuna Dair
göğüs dikleştirme ameliyatı, göğüs nasıl dikleşir, göğüs dikleştirme operasyonu

Göğüs Dikleştirme Operasyonuna Dair

Kadınların dikkat ettiği noktaların başında gelen göğüs sarkması, yumuşaklığı ve deformasyon gibi nedenler birçok kadının öz güvenini kırmış durumdadır. Fakat bu sorunlar kalıcı olmaktan çıkıp Göğüs Dikleştirme Ameliyatı yapılması sonucunda çok daha güzel göğüslere sahip olup öz güveninizi tekrar kazanmanıza yardımcı olur. Sadece göğüs dikleştirmek değil bu ameliyat ile beraber göğüs küçültme ve büyütme de yapılabilir. Tamamen sizin istekleriniz çerçevesinde gelişen bu süreç sizin daha güzel ve vücut oranınız ile eş değer bir göğse sahip olmanıza olanak sağlıyor.göğüs dikleştirme ameliyatı, göğüs nasıl dikleşir, göğüs dikleştirme operasyonu

Göğüs dikleştirme ameliyatında ilk hedef vücut ölçülerinize oranla en güzel görünmesini sağlayacak göğüs oranını size sağlıyoruz. Ameliyatlarda başarısız olma olasılığı çok düşük olduğu için genellikle hastalar kliniğimizden mutlu olarak ayrılırlar. Göğüs Dikleştirme Operasyonuna Dair bilinmesi gerekenler hakkında daha fazla bilgi vermek gerekirse göğsünüzün sarkma derecesi ne kadar fazla ise ameliyat sonrası izler o kadar fazla olacaktır. Fakat sarkma derecesi az ise göğüsün meme başından halka şeklinde alınacak fazlalıklar sayesinde göğsünüz yukarı doğru kalkacak ve sıkılığı artacaktır.

Göğüs dikleştirme ameliyatı yaklaşık olarak 3 saat gibi bir zaman sürebilir. Bu süre zarfından sonra operasyon geçiren kişi 2 ila 3 saat süre sonra ayağa kalkabilir. Hastanemizde bir gün kalmanız da yeterli olacaktır. Operasyondan sonra fazla bir ağrınız olmayacaktır. Oluşan ağrılar için ise doktorunuz size reçete yazacaktır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir