Home » güzellik-bakım » Göğüs Estetiği Sonrası Masaj Teknikleri
göğüs estetiği sonrası, göğüs estetiği yaptırma, göğüs estetiği yapımı sonrası

Göğüs Estetiği Sonrası Masaj Teknikleri

Dünya genelinde yaşanan gelişmelerden dolayı sağlık sektöründe büyük yenilikler ortaya çıkmıştır. Son zamanlarda büyük bir gelişme gösteren estetik cerrahi özellikle kadınlar açısından oldukça etkili bir durum olmuştur. Her insan fiziksel görüntüsünün güzel olmasını ister. Fakat bazen genetik bazen de çevresel faktörlere bağlı olarak fiziğinizde çeşitli değişiklikler meydana gelebilir.göğüs estetiği sonrası, göğüs estetiği yaptırma, göğüs estetiği yapımı sonrası

Göğüsleriniz doğal gözükürken standartlara uygun olabilir

Günümüzde birçok insan çeşitli endişelerden dolayı estetik operasyona sıcak bakmamaktadır. Kadınlar için tartışmasız en önemli fiziksel yer göğüslerdir. Çeşitli nedenlere bağlı olarak göğüsleriniz eski hacmini kaybeder sarkmış olabilir fakat yaptıracağınız estetik operasyon ile göğüslerinizin eski haline kavuşabilirsiniz. Göğüs estetiği sonrası masaj teknikleri sayesinde iyileşme sürecini sorun yaşamadan atlatabilmeniz mümkündür. Göğüs estetiği gerçekleştiren emziren annelerin endişelenmeleri gereken herhangi bir durum bulunmamaktadır.

Operasyon sonrasında nelere dikkat etmelisiniz?

Göğüs estetiği operasyonu öncesinde kanı sulandırıcı ilaçları kullanmamaya özen göstermeniz gerekmektedir. Aynı zamanda sigara kullanıyor iseniz operasyondan 1 ay kadar önce bırakmış olmalısınız. Aksi takdirde ameliyat sırasında çeşitli sorunlar ortaya çıkabilir. Ameliyat öncesi ne kadar önemliyse sonrası da bir o kadar önemlidir. Sütyen kullanımı iyileşme sürecinde oldukça dikkat edilmesi gereken bir konudur. İlk 2 hafta doktorunuzun önereceği sütyeni kullanmalısınız. 6 ile 8 ay arasında silikonlar vücudunuzla tamamen bir uyum içerisine girerek doğal görünmesini sağlayacaktır. Göğüs estetiği sonrası masaj teknikleri hakkında doktorunuz size detaylı bilgi vererek masajı nasıl yapmanız gerektiğini anlatacaktır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir