Home » güzellik-bakım » Göz Çevresi Kremi Fiyatları
göz çevresi kremi fiyatı, göz çevresi kremi satış fiyatları, göz çevresi bakım kremi

Göz Çevresi Kremi Fiyatları

Göz çevresi dediğimiz bölge hassaslığı ile bilinir. Bu nedenle de göz çevremiz ile ilgili uygulamalarda çok daha fazla hassas olmamız her zaman altı çizilen bir öneridir. Sizlere göz çevresi kremi fiyatları ile ilgili seçenekler sunmadan evvel ürün kıyaslamalarını yalnız fiyatlarına göre değil;  içerik, fayda ve fiyatlarını birlikte değerlendirerek yapmanızı öneriyoruz.göz çevresi kremi fiyatı, göz çevresi kremi satış fiyatları, göz çevresi bakım kremi

Şimdi,  göz çevresi krem seçeneklerimizle sizleri baş başa bırakıyoruz.

Lancôme Génifique Yeux Youth Activating: 50 milimlik ambalajında 280 TL olarak raflardaki yerini almış bulunuyor. İlk yaşlanma belirtilerini azaltıyor ve göz çevresinin ihtiyacı olan nemi karşılıyor.

Shiseido Future Solution LX: 15 milimlik ambalajında satışa sunulan ürün, biraz pahalı olarak etiketlemiş olarak karşımıza çıkıyor. Tüm cilt tipleri için uygun içeriğe sahip. Gözle görünen yaşlılık izlerini ve yalnız göz değil dudak çevresi kırışıklıklarını da onarmaya yardımcı oluyor.

Estee Lauder Advanced Night Repair Eye Synchronized Recovery Complex II: Bu uzun isminin aksine 15 milimlik bir ambalaj ile raflarda görünüyor.  Çizgiler, koyu halkalar, cilt tonu sorunları ve göz çevresi şişlikleri ile ilgili faydalar vaat ediyor.

Kiehl’s Creamy Eye Treatment with Avocado: 15 milimlik ambalajı ile satışa sunulmaktadır. Nem dengesini sağlamaya yardımcı oluyor ve formülünü yağ içinde su molekülleri şeklinde açıklıyor.

La Prairie Skin Caviar Luxe Eye Lift Cream: 20 milimlik ambalajı ve 986 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor. Göz çevresini sıkılaştırmaya yardımcı oluyor ve nem sağlıyor. Derin çizgiler, sert mimik çizgileri,  torba görünümü ve şişlikler için fayda vaat ediyor.

La Mer The Eye Concentrate: 15 milim ambalajı içinde 590 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor. Gümüş uçlu aplikatörü sayesinde dolaşımı hızlandırır. Nemlendirici,  yatıştırıcı etkisi,  kırışık ve ince çizgilerin onarılması ile ilgili faydaları ile dikkat çekiyor.

Clarins Super Restorative Total Eye Concentrate: 15 milimlik ambalajlı bu göz çevresi kreminin fiyatı 280 TL. Hormonsal sıkıntılar neticesinde yaşlanma çizgileri oluşanlar için öneriliyor.

Son olarak sizlerle paylaştığımız göz çevresi kremi fiyatları ile ilgili kıyaslamaları cildinizin ihtiyaçları, hassasiyetleri ve ürün içeriğine göre yapmanız ile ilgili önerimizi yineliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir