Home » Diğer » Hangi kıyafet ile hangi tektaş yüzük daha uyumludur?
tektaş satın alma, tektaş hediye etme, kadınlar için tektaş

Hangi kıyafet ile hangi tektaş yüzük daha uyumludur?

En güzel anlarımızı güzelleştirmek ile meşgul olan bir şey de tektaş yüzüklerdir. Bu tektaş yüzükler en güzel anlarımızda bizi daha da güzelleştirir, mutlu eder; insanların bize karşı olan duygularını değiştirmeye başlar. Böylece biz yüzüğümüze daha da çok ısınırız. Ama her zaman bu durum böyle olmayabilir. Kullandığımız kıyafet ile yüzüğümüzün uyumu arasında dev bir uçurum oluşmamalıdır. Yoksa hoş bir görüntü oluşmayacaktır.tektaş satın alma, tektaş hediye etme, kadınlar için tektaş

Bu hoş olmayan görüntünün birkaç sebebi vardır. Bu sebeplerin ilki ve en önemlisi tektaş yüzüğümüzün kıyafetimiz ile uyumsuzluğudur.  Bu uyumsuzluk küçük bir problem gibi gözükse de çok büyük sonuçlar doğurabilir. Sade bir kıyafete, ışıl ışıl parıldayan renkli işlemeli bir yüzük yakışmayacağı gibi canlı renkleri olan bir gece elbisesine de sade bir yüzük yakışmaz. Bunun için kıyafetimiz ile uyumlu bir yüzük kullanmalıyız. Hoş olmayan görüntünün diğer bir sebebi ise doğru ortamda yanlış tektaş yüzük ve kıyafet tercihidir. Bir iş görüşmesinde rengârenk taşlı bir yüzük kullanmak ne kadar abes kaçar değil mi? Bunun için kullandığımız yüzüğü ortama göre seçmeliyiz.

Yukarıdaki iki öneriyi göz önünde bulundurarak hangi kıyafet ile hangi tektaş yüzük uyumludur sorusuna cevap verebiliriz. Yüzüğünüzün ve kıyafetinizin birbirine uyumunun ortama olan uyumu iyiyse ortama adapte olmuş oluruz ve abes bir görüntü oluşmaz. Böylece daha şık olabiliriz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir