Home » Diğer » İstanbul’ da Güvenilir Bir Kurye Firması
istanbul kuryeler, istanbulda hizmet veren kuryeler

İstanbul’ da Güvenilir Bir Kurye Firması

Tüm ülke toprakları içinde bir çok toplu dağıtım firması, çeşitli fiyatlara, çeşitli büyüklükteki paketleri, çeşitli hedeflere ulaştırmaktadırlar. Bu işlem gerçekleşirken ise esas olan müşterinin paketinin zamanında ve sağlam bir şekilde yerine ulaştırılmasıdır. Ulaştırılan paketin gizliliğinin korunması ise, firmanın saygınlığı ve köklülüğünün bir eseri olarak korunmalıdır..istanbul kuryeler, istanbulda hizmet veren kuryeler

Sonsuz Güven

Bizim Online Kuryenin güvenilir olmasının en büyük nedeni 10 yıldır toplu dağıtım sektöründe olmasıdır. Kurulduğu 1997 yılından bu güne her zaman müşteri memnuniyetini 1. planda tutmuş olan Bizim Online Kurye toplu dağıtım hizmeti, kurduğu kaliteli kadrosu ile de müşteri odaklı çalışma kültürünü nesilden nesile aktarmayı başarmış durumdadır. Bizim Online Kurye toplu dağıtım firması, bünyesinde toplam 68 adet kurye bulundurmaktadır. Bu kuryelerin 48′ i motorlu kurye, 5′ i arabalı kurye ve 15′ i yaya kuryedir. Bizim Online Kurye için mesai saati diye bir şey yoktur çünkü Bizim Online Kurye toplu dağıtım firması 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Hizmetlerinin içinde ise motorlu kurye, moto kurye, express kurye, arabalı kurye gibi farklı boyutlardaki paketler ve farklı mesafeler için farklı hizmetler mevcuttur. Bunlardan moto kurye semt içi gönderilerde, motorlu kurye ufak paketlerde, arabalı kurye motorlu kuryelerin taşıyamayacağı gönderilerde ve express kurye ise motorlu kurye gibi olup, acil durumlarda paketi en kısada sürede yerine ulaştırmak için elinden geleni yapar. Bunların dışında gün içi toplu kurye hizmeti de bulunmaktadır. Bu da kurumsal firmaların günün iş yoğunluğu sırasında birden çok paketi birden çok yere aynı anda göndermesine olanak sağlayan bir toplu dağıtım hizmet şeklidir. Bizim Online Kurye toplu dağıtım firması şu an için sadece olarak İstanbul içinde hizmet göstermekte ve ekstra olarak da Kocaeli, Yalova ve Adapazarı’ na da hizmet vermektedir.

Hemen İletişime Geçin

Bizim Online Kurye toplu dağıtım hizmetinin internet sitesine girmek, ora da hizmetler ile alakalı daha detaylı bilgiler almak, hizmet verilen bölgeleri görmek ve telefon numarasına ulaşmak için  www.xxx.com.tr adresine girmeniz yeterli olacaktır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir