Home » sağlık » Kanser Tedavisinde Kullanılan Bitkisel Yöntemler
kanser tedavisi, kanser tedavisinde kullanılan bitkisel yöntemler, bitkisel kanser tedavileri

Kanser Tedavisinde Kullanılan Bitkisel Yöntemler

Kanser tedavisinde başarı sağlanabiliyorsa, kanser tamamen ortadan kaldırılıp hastayı sağlığına kavuşturmak en öncemli ve birinci dereceden amaçtır. Bu amaç dışanda kalan amaçlarda vardır tabiki. Eğer bu başarılamıyorsa, hastanın yaşam süresinin uzatılmasına destek verilmektedir. Bundaki asıl amaç, hastanın tedavi için yaşam süresi kazanmasıdır. İlerleyen zamanlarda kanser ortadan kaldırabileceği için hastanın yaşam süresine destek verilmektedir. Bunun dışında hastanın kansere bağlı bir çok şikayetini ortadan kaldırmak ve hastayı rahatlatmak gereklidir.kanser tedavisi, kanser tedavisinde kullanılan bitkisel yöntemler, bitkisel kanser tedavileri

Kanser tedavisinde bitkisel tedavi ile amacımız, kanser hücrelerinin yok edilmesini sağlamak, ikincisi bağışıklık sistemini güçlü hale getirilerek kansere karşı vücudun mücadele etmesini vücuda öğretmektedir. Günümüzde bu tip kanserlere ilk başta cerrahi uygulama yolu seçilir ancak, cerrahi bu alanda yetersiz kalır ve kanser ya kaldıralamaz yada ilerleyen zamanlarda tekrardan nüks eder.

XP Tonik SLS Solüsyonu, işte bu anlamda bu iki etkiyide hiçbir yan etki yapmadan göstermektedir. Bu nedenle XP Tonik SLS Solüsyonu istenilen kanser tedavisinde bir çok kez istenilen sonuca ulaşmakta başarılı olmuştur. Beyin tümörleri %80 oranında tamamen iyileşmiştir ve diğer kanser türlerinde bu başarı sağlanmıştır.

Özellikle ise, beyin tümörleri, karaciğer tümörleri, mide ve kalın bağırsak tümörlerinde %70-%80 başarı oranı mevcuttur. Buda demektir ki, kapıdan giren her 10 kişinin 7-8 i tamamen iyileşmektedir 🙂

Alternatif bitkisel tedavi hangi kanser türlerinde kullanılabilir?

Alternatif tedavide birinci hedef, bozulmuş olan vücut sisteminin dengeye ulaştırılması daha sonra bağışıklık sisteminin güçlenmesini sağlaması ve aynı zamanda mevcut kanserin ortadan kaldırılmasına yönelik olmalıdır.

Doktorların bitki köklerinden geliştirdiği distilat ve ektilatlardan oluşan XP Tonik SLS Solüsyonu aşağı yukarı büyün kanser türlerinde kullanılmaktadır. Ancak en çok kullanılan kanser türleride vardır. En iyi sonuç alınan kanser türleri ise; beyin kanseri, karaciğer kanseri, mide kanseri, kalın bağırak kanseri ve mesane kanserleridir.

Kanser tedavisinde başarının sağlanabilmesi için, karaciğerin son derece güçlü olması gerekir. Karaciğerin güçlü olmamasının en önemli nedeni temel yapısında eksik olan amino asit ve organik asitlerin eksikliğinden kaynaklanmaktadır. Ancak bitkisel çalışma XP Tonik SLS Solüsyonu organik asit ve aminoasitlerden oluşmaktadır. Vücuda bu solüsyonlar verildiği zaman karaciğer kendini toparlama şansı bulmaktadır ve güçlenmektedir.

Ondan sonra vücut belli bir sisteme ve dengeye ulaşmaktadır. Aynı zamanda bu çalışmalar bağışıklık sistemini güçlendirmekte, vücudun bağışıklık hücrelerini harekete geçirmekte, tümör hücrelerinin kontrol altına alınmasını ve yok edilmesini sağlamaktadır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir