Home » güzellik-bakım » Kerastase Densifique
kerastase densifique, kerastase şampuan fiyatları, kerastase şampuan çeşitleri

Kerastase Densifique

Saçlarımız oldukça çabuk etkilenen yapıda oldukları için mevsim geçişlerinde dökülmeler görülebilir. Bunu engellemek için dökülmeye karşı kullanılan şampuanlardan destek alabilirsiniz. İçeriğinin doğal olması sonucunda saçlarınıza istediğiniz miktarda ve istediğiniz sürede kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra bir de serum ve kür ile de destekleyerek saçlarınızı iyice sağlamlaştırabilirsiniz.kerastase densifique, kerastase şampuan fiyatları, kerastase şampuan çeşitleri

Etkileri ve içeriği

Kerastase densifique Stemoxydine teknolojisi içermesi sayesinde Densifique, uyku halindeki yani uyku evresi adı verilen saç yapısının dinlenme evresindeki saç folikülünü uyandıran ve saç teli oluşumunu tetikleyen maddedir.

Stémoxydine Molekül elementi saça anında hacim ve dolgunluk verme özelliğiyle Yapılandırıcı Polimer olması ve ortaya çıkan saçın büyümesini ve uzamasını destekleyen diğer B3, B5 ve B6 vitaminleriyle zenginleştirilmiş.

Kerastase densifique içerdiği b vitaminleri sayesinde saçları uzatarak daha sağlıklı,  parlak ve hacimli saçlar oluşumunu destekleyerek yapılandırır. Bu sayede yeni çıkan saçlar diğer saçlara göre oldukça sağlam ve güçlü olurlar.

Ürünü kullanım sonrası

Şampuanı ve serumu düzenli kullandıktan daha sonra oluşacak olanlar, uygulamadan hemen sonra saçlarda görülen anında yapılanma etkisidir. 10 gün sonra ise daha da çok hacim kazandırtması ve daha esnek saçların oluşumu gözlenir. 30 günün sonucunda saç yoğunluğundan artış ve daha fazla saç sayısı. 3 ay sonrasında ise oluşan 1800 saç telinin yeni çıkmasıdır. Klinik olarak test edilip onaylanan  bu sonuçlar 101 kadın ve erkek arasında test edilip onaylanmıştır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir