Home » güzellik-bakım » Kerastase Densifique Fiyat
kerastase densifique, kerastase şampuan fiyatları, kerastase şampuan çeşitleri

Kerastase Densifique Fiyat

Son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz, hem bayan hem baylardaki saç dökülmesi problemine çözüm olmak maksadı ile üretilen Loreal Kerastase denfisique koleksiyonu hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz? Bu kadar tercih edilmesinin altında Kerastese densifique fiyatlarının uygun ve performansının yüksek olmasıdır.

Koleksiyon içeriği ve kullanım bilgileri;

Kerastase densifique serisinde 3 farklı saç tipine uygun ürünler bulunmaktadır. Sizler de densifique ürünleri kullanmadan önce hangi saç tipine uygun olduğunuzun tespitini yapacak ve ona göre ürün kullanacaksınız.kerastase densifique, kerastase şampuan fiyatları, kerastase şampuan çeşitleri

  • Dökülen saçlar
  • Seyrelen saçlar
  • İnce, kırılgan saçlar

Bu üç kategori için farklı fazlarda farklı kullanım şekillerinde ürünler bulunmaktadır. örnek vermek gerekirse saç bakım köpüğü, saç kremi, şampuan, maske, serum, sprey serum ve kür sayılabilir. Kullanım hususuna gelecek olursak; şampuan ıslak saça masaj yaparak uygulanmakta, sonunda iyice durulanmaktadır. Şampuan haricindeki tüm ürünler masaj yaparak uygulanmakta ve 5-10 dakika saç üzerinde bırakılıp, sonra durulanmaktadır. Fakat bir ürünün genel geçer değil kendine özgü bir kullanım yöntemi de bulunabilir bu sebeple ürünü kullanmadan önce kullanma talimatlarını muhakkak okuyunuz.

Ne kadar fayda sağlayacak?

Densifique koleksiyonunda bulunan ürünlerin içerisinde saç miktarını artıran ve kök hücrelerini harekete geçiren Stemoxdydine ile beraber saçlarınızın kaybolan nemini karşılayacak, dolgunluk verecek Hyaluronik bulunmaktadır. Sizler de bu faydaları tecrübe etmek istiyorsanız Kerastase densifique fiyatını ödeyip uygulamaya başlayabilir, saç dökülmesine dur diyebilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir