Home » güzellik-bakım » Kerastase Nutritive Saç Bakım Ürünü
kerastase saç bakım ürünleri, kerastase nutritive saç bakımı, kerastase saç bakım ürünü

Kerastase Nutritive Saç Bakım Ürünü

Saç bakımı için bir çok ürün üretilmektedir. Şampuanlar , waxlar, pudralar ve bunlara benzer bir çok ürün. Bu ürünlerden biri de kerastase nutritive serisidir. Bu seri kuru ve hassaslaşmış saçlara bakım sağlar. Saçınızı beselemek konusunda en iyi sonuçları sağlar. Saçınıza mükemmel bir dolgunluk sağlar. İçinde ki bileşenlere ile saçı besleyip saçınıza hafiflik kazandırır. Peki bu serinin yaraları neler ?kerastase saç bakım ürünleri, kerastase nutritive saç bakımı, kerastase saç bakım ürünü

Nutritive yararları neler

Yumuşak , pürüzsüz , parlak , şık saçlarınız olmasını sağlar. Saçınızı ısı ile şekillendirmeye çalıştığınız zaman saçınızın etrafından koruyucu bir kalkan oluşturur ve saçınızın ısıdan zarar görmesini engeller. Fön makinesi , düzleştirici ve maşaların saçınıza zarar vermesini engeller. Isının altından güçlenen bakım etkisiyle saçınızın daha kolay bir şekilde şekil almasını sağlar. Saçınız kuru ve hassas ise onlara nem katar ve kuruluktan dolayı kaynaklanan hasarları önler. Günlük olarak saçınıza uygulayabilirsiniz. Kerastase nutritive içinde bulunan gliserin saçınıza nem katar. İçindeki hidrolize buğday proteini ise  saçınızın etrafından koruyucu bir film oluşturarak saçınızı diş etkilere karşı korur ve besleyici aktif krem sayesinde de ısının saç üzerinde oluşturabileceği negatif etkileri önler.

Bu ürünleri uygulama şeklimiz nasıl olmalıdır

Bu seriden seçtiğiniz bir şampuanla saçınız yıkayıp durulayın. Nemli saçınızın tamamına uyguladıktan sonra ısı ile saçınızı şekillendirme işlemine geçin. Böylece dolgun ışıl ışıl mükemmel saçlara sahip olabilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir