Home » sağlık » Saç Ekiminde Doğal Görünüm Nasıl Kazanılır?
saç ekiminde doğal görünüm, saç ekimi, saç ekimi yapımı

Saç Ekiminde Doğal Görünüm Nasıl Kazanılır?

Saç ekiminde yaşanan son bilimsel ve teknolojik gelişmeler ve FUE saç ekim tekniğinin giderek daha da geliştirilmesi ile beraber ekilen saçlarda doğal görünümü yakalamak artık bir hayal olmaktan çıkmış gözüküyor.

FUE saç ekimi ile birlikte donör bölgede hiç iz kalmaması, ve olası post operatif travmaların minimum seviyede yaşanması mümkün olabiliyor.saç ekiminde doğal görünüm, saç ekimi, saç ekimi yapımı

FUE  saç ekimi yöntem ilk lanse edildiği 2004 yılında beri giderek artan klinik tecrübe, ve teknolojik gelişmelerin ışığında bugün saç ekiminde en çok tercih edilen yöntemlerin başında geliyor.

Saç ekimi için eğer uygun bir aday iseniz, FUE saç ekim tekniği ile birlikte doğal saçlarınıza kavuşabilir, üstelik hastaneye geldiğiniz gün taburcu olarak, 1 hafta 10 gün içinde de ameliyat izlerinin giderek yok olması ve sçok yakından incelendiğinde bile saç ekimi yaptırdığınızın çok çok zor belli olabileceği bir duruma kendinizi getirebilirsiniz.

Fue saç ekimi ile doğal bir görünümü yakalayabilmenizin diğer nedenleri dikiş atılmasına ihtiyaç duyulmaması ve kanama yaşanmaması olarak özetlenebilir.

Fue saç ekimi doğru yapıldığı takdirde en doğal sonuçları almak mümkün olabilmektedir.

Saç ekimi ile birlikte istenen de kişinin bir ömür boyu doğal, dolgun ve sağlıklı görünen saçlara sahip olmasıdır.

Saç dökülmesini bir hastalık olarak ele alırsak, saç ekimi için en doğru yaklaşım  hastalık değil hasta vardır gerçeği olacaktır. Burada önemli olan saç ekimi için kişinin saç özelliklerini, donör bölgesini, detaylı saç analizini, mevcut olarak kullandığı ilaçları ve beslenme şeklini dikkate alarak kişiye özel, kişi için en doğru saç ekimini gerçekleştirebilmektir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir