Home » sağlık » Saç Ektirmekte Bilinen Yanlışlar
saç ektirme, saç ekiminde yanlış bilinenler

Saç Ektirmekte Bilinen Yanlışlar

Saç ektirmek basit ve kısa süren bir işlem gibi görünse de dikkatli ve titiz çalışma gereken bir uygulamadır. Seansların doğru şekilde yapılması, kişiye uygun tedavi şeklinin seçilmesi ya da kişinin saç ekimi için uygun olup olmaması gibi konulara dikkat edilmesi gerekir. Zannedilen aksine bu işlem kısa süren ya da birkaç seansa bitecek bir işlem olmayabilir. Bu durum tamamen kişini bünyesine ve saç dokusu özelliğine göre belirlenebilecek bir durumdur. Bunun yanı sıra saçlarınıza ekim yapılsa bile kısa sürede çok gür saçların çıkmasını beklemek de yanlış olacaktır. Doğal süreci beklemek ve en iyi şekilde bu süreci değerlendirmek gerekir.saç ektirme, saç ekiminde yanlış bilinenler

Çok Sık Saç Kökleri Verimsiz Sonuçlar Alınmasına Neden Olur

Saç köklerine uygulanan saç ekimi işleminde beklentinin yanlış olması uygulamanın da düşük verimli olmasına neden olabilmektedir. Saçların çok ekilmesi her kökün yeteri kadar beslenmesini engelleyeceği için bazı köklerin kurumasına ve saç çıkmamasına neden olacaktır. Bu nedenle sık yapılabilecek uygulamalar sonuç almanızı sağlamaz. Bunun yerine uygun şekilde, size uyan tedaviler doğrultusunda yapılan çalışmalar daha fazla verim almanızı sağlar. Estepalace uzmanları bu konuda size yardımcı olarak saçlarınızın doğal görünümleri ile uzamasını sağlayabilirler. Ancak beklentileriniz yanlış doğrultuda sürdürmeniz halinde hiçbir uzmandan sonuç alamayabilirsiniz. Bunun yerine size özel tedaviler yapılmasını sağlamanız gerekir.

Doğru Uzmanları Seçmeye Özen Gösterin

Saçlarınızı eski sağlığına kavuşturmak istediğinizde tek bir uzmana bağlı kalmanız da yanlış sonuçlar almanıza neden olabilir. Genelde bu tür durumlarda uygulama hakkında çok fazla deneyimi olmayan kişiler beklediğiniz gibi sonuçlar alabileceğinizi söyleyerek yanılgıya düşmenize neden olabilir. Bu nedenle birkaç farklı uzmandan görüş alarak seanslara başlamanız alacağınız sonuçlar açısından önemli olacaktır. Estepalace saç ekim merkezi İstanbul çevresinde ve Türkiye ‘de pek çok kişi tarafından talep gören merkezlerin başında yer alıyor. Uzmanlarımıza danışarak size uygun tedavi şekilleri, seanslar, alabileceğiniz sonuçlar hakkında daha detaylı bilgi sağlayabilirsiniz. Bu sayede hem doğru şekilde ilerleyebilir hem de kalıcı sonuçlar elde edebilirsiniz. www.xxx.com sitemizden detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir