Home » güzellik-bakım » Schwarzkopf 3d Mension Activating Shampoo
schwarzkopf şampuan, schwarzkopf 3d mension şampuan, schwarzkopf mension

Schwarzkopf 3d Mension Activating Shampoo

Saçlarınızda gözle görülen özellikle de tepe ve alın bölgelerinde dikkat çeken seyrelmeler zamanla moralinizi bozuyorsa,  asla bu sorunu geri dönüşü olmayan bir kayıp olarak düşünmeyin. Schwarzkopf 3d mension activating shampoo sayesinde görünümünüzü ve saçlarınızı kötü bulmanıza sebep olan alında açılma ya da kafa tepesinde seyrelmiş görüntü gibi sorunlarınız tamamen sona erecek.schwarzkopf şampuan, schwarzkopf 3d mension şampuan, schwarzkopf mension

Ürünün mucize faydaları

  • Saç derinizi arındırıp, dökülmeye karşı koruyucu bakım ürünleri uygulayabilmek ya da şampuanının etken maddelerinin düffüze etmesi için hazırlık yapar.
  • Büyüme sağlayan saç dökülme önleyici ürünlerle, bir bütün halinde çalışır.
  • Saçın doğal büyüme seviyelerine ulaşmasına yardımcı olur.
  • Günlük kullanım için uygundur ve saçtan kolayca arınır.
  • Saçlarınızın bakımını yapıp nemini kazandırırken, saçları ağırlaştırmaz.
  • Güzel kokusu sayesinde ferahlık ve canlılık sağlar.

Ürün içeriği ve uygulama

Schwarzkopf 3d mension activating shampoo içeriğinde bulunan özel geliştirilmiş üç etken madde yani panthenol, taurin ve karnitinden oluşan size özel formülü sayesinde kafa derinize bakım bakım ve iyileştirme özelliği gösterecek ürünlere hazırlık sağlar. Ayrıca saçlarınızı canlandırır, nemini kazanmasını sağlar, hareketlendirir.

Ürün, her yıkamada kullanmaya uygundur, saçlarınızı ıslattıktan sonra bir miktar ürünü ellerinizle saçlarınıza sürüp, parmak uçlarınız ile masaj yaparak 2-3 dakika kadar uygulamanız yeterlidir. Ürünün etkinliliğini arttırmak ve daha hızlı sonuç almak için 3d mension dökülme önleyici kokteyl ile saç bakımını sonlandırmayı da unutmayınız.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir