Home » Diğer » Yılın Oyununa Siz De Katılın!
paintball stratejileri, paintball oynama sahası, paintball mekanları

Yılın Oyununa Siz De Katılın!

Sınav bitince ne yapabilirsiniz biliyor musunuz? Hemen paintball oyna ile kafanızdaki karışık düşüncelerinizi yok edebilirsiniz. İçinizdeki enerjiyi atmanın tek yolu olan bu oyun zamanın nasıl geçtiğini hiç fark ettirmeyecek. İçinizdeki sınav kaygısını ve heyecanı atmanızda yardımcı olacak tek stres atma oyunu. Oyun deyip geçmeyin başarı ve ödül her zamanki gibi bu oyunun içinde de yer almakta. Karşılıklı takımların kurularak oynandığı oyun içinde stratejik noktaları geçmek yok. Vurulunca oyun dışına çıkarsınız. Kazanan takım her zaman liderdir. Oyun kurma işi lider takımın yönlendirmesi ile başlar. Başlangıçta oyun hakemin vereceği startla yerine yerleşen takımların kale ve bayrak oyunları ile yönlenerek çatışma yapmaları oyunun adrenalinini yükseltecektir. Renklenen oyuncu oyu dışına alınır aksi halde ceza uygulaması tüm takım için geçerli olacaktır. paintball stratejileri, paintball oynama sahası, paintball mekanlarıOyun içinde oyunun mizacına uygun olacak dekorasyon ürünleri vardır. Dekorlar saklanmak, ateş etmek, bayrağı alabilmek için kullanılmalıdır. Eşit uzaklıkta başlayacak olan oyunda her iki takımda aynı zamanda oyuna dâhil olur. Kuralları hakem belirler takımlar uygulamak zorundadır. Çalan başlama düdüğü ile yılın oyununu oynamaya var mısınız? Kolaylıkla anlayabileceğiniz ve herkesin oynamaktan zevk alacağı son adamda seçtiğiniz kişilerin sizin yanınızda olması çok önemli.  Çünkü onlarla birlikte aynı oyunu kazanmaya çalışacaksınız. Takım içinde kendi adamlarını koruyabilir ve karşı tarafa beklenmedik sürprizler yapabilirsiniz. Sizin takımınızda ya da karşı takımdan son ada kalana kadar oynanabilen bu karşılaşmalarda teke tek mücadele vardır. Herkesi öldürebilir ve oyunu tek başınız kazanabilirsiniz. Süresi belirli olan oyunlar için sonuç alınmadığında ek süreler isteyebilirsiniz. Bunun için hazırlanan oyun alanın uygun olması gerekir. Son adam belirli bir hedefi olmayan ve alan içinde serbest tutumlar yapabileceğiniz bir oyundur. Bu yüzden alanlar geniş kullanımlar için tasarlanmaktadır. Daha çok merminin kullandığı alanlarda vurulduktan sonra oyuna dâhil olmak yoktur. İstediğiniz gibi kullanacağınız alanlarda en uzun süreli oynanan oyundur.

Yağmur Yağarsa Randevumuz İptal Mi Olur?

Sıkıntı yaşamayacağınız paintball İstanbul meraklıları için güzel bir oyunu sunmaktadır. Yağışlı havalarda tercih edebileceğiniz kapalı alanların yanında havayı içinize sonuna kadar çekebileceğiniz açık alanları mevcuttur. Her iki alan içinde aynı kullanıma sahip olabilir ve arkadaşlarınızla grubunuzu en üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Mevsim değişikliklerinde temin edilecek olan kapalı alanlar sizin mağdur olmamanız için gereklidir. Yaz aylarında yedek saha olarak açılan alanlar kış ayları ve bahar ayları için kapalı ve boş tutularak hizmete sunulmaktadır. Randevularınız bu konuda asla iptal olmayacaktır. Günü gününe beklediğiniz oyunu oynayabilirsiniz. Üstü kapalı alanlarımızın zeminin kuru olması oyun için gereklidir. Hareket kabiliyetinizi zorlamayacak alanlar için her zaman varız.

Fiyatlar Farklı Alanlarda Farklı Mı Olacak?

Firmalar kullandıkları alanlar için farklı fiyat uygulayamazlar. Belki gece oyunlarında uygulanabilecek bu tasarruf sizin uygun zamanınız ölçüsünde değerlendirilecektir. Gündüz oynamak için vakti olmayanlar, hafta sonunda dahi çalışmak zorunda kalanlar sizin için gece uygulamaları zaruri olarak yapılmaktadır. Paintball fiyatları içinde gece prosedüründe ışıklandırma gerektirecek durumlarda daha fazla ek ücret istenebilir. Bu gözle görünür niteliktedir. Tahmin etmek zor değil. Ancak yine de uygun fiyat uygulamalarını görebilirsiniz. Bu bütün firmalar için geçerli olmayabilir. Araştırarak en uygun fiyatı uygulayan ve ortamı güzel olan aynı zamanda sizin de zamanınıza uygun olan yerleri tercih edebilirsiniz. Gece ve gündüz alanlarımız her zaman hazırdır. Hafta içinde oynanacak oyunlar dışında hafta sonunda yoğunluk olması nedeni ile yerinizi önceden ayırmalısınız.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir